Ankara Koltuk Yıkama1

Ankara Koltuk Yıkama Hizmeti
Ankara’da bulunan firmamız şehrimizin her semtine ücretsiz servisimiz ile hizmet vermektedir. Ankara Koltuk Yıkama olarak en kaliteli ve uygun fiyatlardan temizlik işlemi sunmaktayız.
Hayatımızın her döneminde olacak olan eşyalardan biride koltuktur. Koltuk seçimi hassas bir konudur. Bütün özellikleri araştırarak seçim yapmak sizin için daha verimli olur. Fazla çeşit görmek seçeneğinizi arttırır.  
Koltuk Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
İlk öncelikle kendi zevkinize göre bir araştırma yapınız. Ne renk istediğinizi, hangi kumaş istediğinizi ve ekonomik durumunuza göre bir değerlendirme yapınız. Mağazaya girdiğiniz zaman kararlı bir şekilde isteğinizi dile getirmek sizin için her zaman iyidir. Mağaza görevlisine koltuğun ücretini, kumaşını, nasıl temizlenebildiğini, koltuk ayak kısmının demir veya ahşap olup olmadığını ve en önemlisi koltuğun iskeletinin sağlam olup olmadığını mutlaka sorun. İskelet koltukta anlaşılması en zor şeylerden biridir. Uzun süreli olmasını istiyor iseniz ahşap iskelet tercihleriniz arasında olmalıdır. Koltukta görünüş kadar rahatlığıda oldukça önemlidir. Ürünü almadan kol kısımlarına hafif bir baskı uygulayarak sağlamlığını kontrol etmeniz sizin açınızdan iyi olur. Süngerini test etmek amaçlı üzerine oturun. Sünger ne çok yumuşak olmalı nede çok sert olmalıdır. Bu hem rahatlık açısından hem daha sonradan koltuklarınızın oturma kısımlarında bir çökme ile karşılaşmamak için dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Seçeceğiniz üründe kumaşı çok önemlidir. Leke tutmayan, yıpranmaya dayanıklı ve kolay temizlenebilen kumaşlar sizler için daha kullanışlı olacaktır. Kadife, keten, koton ve teflonlu kumaşlar tercih edebilirsiniz.
Koltuk Yıkama Süreci Nasıl İşler?
Çağrı merkezimizle iletişime geçip uygun olduğunuz zamana bir randevu alınız. Randevu bilgileriniz ekip arkadaşlarımıza iletilir. Saatinde gelmek üzere yola çıkarlar. Adresinize gelmeden 15 dakika önce arayarak bilgi verirler. Hijyenik olması açısından arkadaşlarımız evinize girerken tek kullanımlık galoş takarlar. Koltukta bir leke varsa tespit edilir. Dokusunu ve rengini bozmayacak şekilde bir leke çıkarıcı işlemi uygularlar. En kaliteli koltuk şampuanı kullanarak sünger yardımı ile koltuklarınıza yıkama işlemi başlatılır. Süper çekim güçlü vakum makinemiz ile koltukta kalan kir, toz ve köpük kalıntıları çekilir. İşlem saat aralığı koltuk çokluğuna ve büyüklüğüne göre değişir. Arkadaşlarımızı izleyebilir, daha sonrasında değerlendirebilirsiniz.
Sizlerde bu avantajları kaçırmamak için bizimle 0555 802 91 91 & 0312 483 40 50 numaralarından ulaşabilirsiniz.
Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK