Ankara Koltuk Yıkama

Koltuklar sahip olduğumuz ve sürekli temas halinde olduğumuz eşyalarımız arasında en çabuk kokabilen ve kirlenebilen ancak kokmasına rağmen yine de vazgeçemeyeceğimiz eşyalarımızdandır. Vazgeçemeyişimizin temel sebebi ise yazın bile bir gece vakti balkonda oturmak istediğinizde üzerine oturacağınız en konforlu yer koltuktur. Koltuğun kullanım alanı sadece evdeyken değil, bir kefede, kumsalda, serin havalarda balkonda ve daha birçok alanda koltuk kullanımı olabilir. Bu durum da dolaylı olarak koltukların çabuk kirlenmesine ve kokmasına sebep olmaktadır. Bu problemin önüne geçmek için ya koltuklarınızı kapınıza çıkarıp iyice bir yıkamaya ve temizlemeye çalışırsınız ya da kapınızın önündeki minik bir alanda tıpkı halınızı yıkıyormuş gibi koltuklarınızı yıkamaya çalışırsınız. Ancak elbette ki bu operasyonlar gerçek anlamda hiçbir zaman yeterli olmamaktadır. Fakat bu durumun önüne geçebilme imkanını, teknolojinin ilerleyişi ve Ankara koltuk yıkama firmamızın açılmasıyla bulabilirsiniz. Nasıl mı? Sadece bir telefonlar. Evet, yanlış duymadınız. Sitemizde bulunan müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere ulaşabilir ve evinizin adresini vererek işlemleri başlatabilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizinle görüştükten sonra, yine sizin belirlediğiniz bir tarihte evinize gelir ve sizin isteğinize göre, koltuğunuzu ya evinizde ya da firmamıza özel temizlik odalarında temizlerler. Evinizde temizlediğimiz koltuklardan, operasyon sırasında çıkan kirleri görünce kendinizi kötü hissetseniz de artık temiz bir koltuğunuz olduğu için de çok rahatlamış ve sağlıklı hissedeceksiniz. Son teknoloji makinelerimiz ve alanında lider olan temizlik malzemelerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyan firmamız sadece koltuk yıkama alanında değil, yorgan, halı ve battaniye yıkama alanlarında da siz değerli müşterilerine hizmetini sürdürmekten memnuniyet duyar. Sizlerin öneri ve isteklerinizi dikkate alan firmamız, diğer alanlara da el atarak, istediği zaman ne kadar başarılı işler çıkarabileceğini her işin sonunda siz müşterilerine kanıtlamakta ve her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Koltuk yıkama alanında lider konumda bulunan ve Ankara ilçelerine hizmet veren firmamız koltuklarınızı ilk günkünden daha temiz, daha kullanışlı ve çok daha güzel kokan bir hale sokar. Temizlik işlemleri bittikten sonra, ilaçlama yapar ve böcek, mikrop tarzı hastalık bulaştırıcı şeylerin koltuğunuza tekrar bulaşmasını engeller. Ancak yılda birkaç kere koltuklarınızı yıkatmanızda fayda vardır. Çünkü balkonda, plajda, sokakta, kafede yani kısacası her yerde kullandığınız koltuklarınız çok çabuk kirlenir ve kokar. Ankara koltuk yıkama firması olarak bu süreyi maksimuma çıkarsak da sizin kullanımınıza göre değişimler göstereceği için koltuk yıkama operasyonlarınızı yılda 3-4 kere yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede güne mutlu, huzurlu, sağlıklı ve de dinlenmiş olarak başlarsınız.

Koltuk yıkama dışında yorganlarınız için de aynı operasyonu uygulayan firmamız bu konuda da siz değerli müşterilerine hizmet etmekten ve başarılı işler çıkarmaktan dolayı gurur duyar. Battaniyelerinizin ve yorganlarınızın boyutu ve kalınlığı ne olursa olsun, son teknolojiyle donatılmış olan firmamızın, konusunda uzman ve çok tecrübeli olan personelleri tarafından çok rahat bir şekilde temizleneceklerdir.

Yoğunlaşmış nüfus ve buna bağlı olarak çevrenin çok daha fazla kirlendiğini hatırlamanızı ve temizlik işlemlerinizi bu durumu göz önünde bulundurarak yaptırmanızı öneririz. Ankara koltuk yıkama firması olarak, siz değerli müşterilerimize halı yıkama operasyonlarınızda da yardımcı olur ve bu çok dikkat ve titizlik gerektiren temizleme işleminde de çok başarılı olduğumuzu söyler, bizlere ulaşmanızı dileriz.

Koltuk yıkama işlemini basamak, basamak açıklamak yerine genel anlamda anlatacak olursak; siz değerli müşterilerimizin sitemizde belirtilen müşteri hizmetleri numarasından bizi araması ile başlayan koltuk yıkama operasyonları yine siz değerli müşterilerimizin belirlediği bir tarih ve bir saatte, alanında profesyonel olan personelimizi evinize gönderilerek devam ettirilir. Ve temizlik işlemini nerede yaptırmak istiyorsanız orada yapar. Genelde ev seçeneği tercih edilmekle birlikte, Ankara koltuk yıkama firması olarak biz de evinizde koltuk yıkama işlemlerini tercih etmenizi öneririz. Zira bu sayede hem bizim işleyişimizin nasıl ilerlediğini görür hem de koltuklarınızdan çıkan kire tanık olursunuz. Koltuklarınızdan o denli çıkan kiri görmeniz, sizin bir daha asla koltuk yıkama işleminizi geciktirmeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Öncelikle koltuklarınızın kenarlarında kırıntı veya gübür var mı diye bakılır. Koltuklarınızın iç dış kesimleri özel süpürge ile çekilerek koltuk yıkama operasyonuna uygun hale getirilir. Koltuk yıkamada kullandığımız son teknoloji ürünler ve de alanında lider temizlik malzemeleri ile koltuklarınıza anti bakteriyel malzemelerle müdahale ederiz. Bu anti bakteriyel malzemeler sebebiyle koltuklarınız altı ay boyunca hastalığı ve mikrobu kendinden uzak tutar ancak altı ayın sonunda koltuklarınız savunmasız hale geçer ve yeniden bakteriler, mikroplar ve benzeri hastalık bulaştırabilecek organizmalara yuva olur. Bu problemin önüne geçmek için yılda en az iki kere koltuk yıkatmak gerekmektedir.

Bizlere ulaşabileceğiniz numaralarımız sitemizde verilmiş olup, konusunda uzman olan müşteri hizmetlerimizle temasa geçmenizi öneririz. Unutmayın, bizi aramanız kendi sağlığınızı sizlere yeniden kazandıracaktır. Sadece siz değil, eşiniz, çocuğunuz ve sevdiğiniz diğer bütün herkes için de sağlık anlamına gelen temizlik, sizin bir telefonunuza bakar. Bizi arayın, sağlığınız olsun…

Ankara Koltuk Yıkama Facebook SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Twitter SayfasıAnkara Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK